Площ: 20 кв.м.
Тип Имот: Гараж
Етаж: 1
Ниво на обзавеждане: Шпакловка и замазка
Отопление: ТЕЦ
Без комисион от купувача!Гараж №1 със застроена площ от 16.48кв.м.(19.97 кв.м. с общ. части) във вътрешния двор на сградата.Предава се стени на латекс,таван на латекс, под на шлайфан бетон,монтирана гаражна врата.
Бутикова жилищна сграда „ЛЕДА-2“на шест етажа с озеленен двор и контрол на достъп. Втора сграда на инвеститора в кв. „Надежда“4-Сграда „ЛЕДА-1“ е с Разрешение за ползване. Дизайнерска визия с изчистени линии, френски прозорци и кокетни балкони. Комбинирана фасада от силикатна бяла и сива мазилка, частична облицовка от гранит. Петкамерна ПВЦ дограма антрацит с двоен стъклопакет “Четири сезона“. Проектирана е с функционални и просторни апартаменти. Изложение на жилищата: югоизток, югозапад Жилищата се предават на фина мазилка и замазка с монтирана входна врата. Отопление и топла вода на ТЕЦ. Хидравличен пътнически асансьор. Надземни гаражи и паркоместа . Начало на строежа: Юли 2022г. Разрешение за ползване: Юли 2024г.
Намира се в кв.“Надежда 4“-спокоен и озеленен квартал с отлична инфраструктура. Транспорт: Метростанция «Бели Дунав» на 3 минути, автобус №83 и 86 по ул. «Хр. Силянов»; 285,85 и Трамвай №6 по бул. «Бели Дунав», Детски градини: ДГ 90; ДГ 115;ДГ 38, ДГ 170; Училища: 102 ОУ“ П.Волов“;61 ОУ“Св.Св. Кирил и Методий»,153 СУ»Н.Рилски»;. Магазини и услуги: Пазар Надежда, пазар Връбница, „ БИЛЛА", «Т-Маркет»,“ЦБА» , «Лидъл», банки, заведения, бензиностанции, 24 ДКЦ; Мед. център, зъболекари, Мед.лаборатория и др.. Спорт и почивка: Северен парк на 3 минути, фитнес центрове, Стадион «Локомотив» и Спортен комплекс «Локомотив»;
Бутикова сграда с просторни и функционални жилища. Район с отлична инфраструктура. До метростанция „Бели Дунав“ и Северен парк ! Разсрочена схема на плащане. Без комисион от купувача!
Обади се СЕГА и цитирай този код 557536.
19 купувача разглеждат този имот.
Локацията е приблизителна