0888 11 22 00
Най-добрият сайт на агенция
за имоти според потребителите

Тристаен апартамент, продажба, София, кв. Лозенец

Код на имота: 675257

Тристаен апартамент, продажба, София

Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 1
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 2
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 3
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 4
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 5
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 6
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 7
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 8
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 9
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 10
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 11
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 12
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 13
Тристаен апартамент, София, Лозенец, 675257, Снимка 14
София, Лозенец
90 кв.м.
495 000
Тристаен апартамент
Купи само за /мес.
г.
71 преглеждания
5500 €/кв.м.

Описание

Площ: 90 кв.м.

Тип Имот: Тристаен апартамент

Етаж: 4

Ниво на обзавеждане: Частично обзаведен

Отопление: Друго

Тристаен непреходен апартамент със застроена площ от 78 кв.м. Разполага с хол с кухненски бокс от около 25 кв.м. и две неголеми спални, от които се излиза на балкон. Разположен е на висок етаж. На същия етаж се продава и огледален тристаен апартамент от 75 кв.м., който е  частично обзаведен и със статут на ателие на цена  495000 евро.

Тухлена сграда от 2000 година.С асансьор.

Намира се в кв. "Лозенец", срещу търговски център "Парк Център София".

Добро разпределение. Отлична инвестиция. Срещу парк и до метростанция "Европейски съюз".

Обади се СЕГА и цитирай този код 675257.

Купувачите вече разглеждат този имот.

Локацията е приблизителна

Други имоти в тази локация

Транспорт

Проверете маршрут

Изпратете запитване

Емилия Станчева

Емилия Станчева

Консултант

Контакти

Форма за запитване

Подобни имоти

Пиши ни ново
Заяви оглед

За квартал Лозенец, София

Квартал Лозенец, един от по-старите и утвърдени райони на София е разположен на хълм югоизточно от центъра, а застрояването му започва още през 20-те години на XX век. Лозенец граничи с кварталите Център, Иван Вазов, Хладилника, Изток и Кръстова вада и е разделен на Горен и Долен Лозенец. Познат е и като „Журналистическия квартал“, тъй като в частта му, където днес е пл. „Журналист“, са се намирали домове на редица забележителни български писатели, поети и обществени дейци, сред които Валери Петров, Михаил Андреев, Минчо Дилянов и други, чието наследство оставя траен отпечатък върху културния облик на района.

Транспортна свързаност на квартала е добре развита и се осъществява от метростанции Джеймс Баучер, Европейски съюз и Витоша, както и ключови пътни артерии като бул. Черни връх, бул. Арсеналски и бул. Джеймс Баучер. Районът е свързан с останалата част на София и чрез автобусни линии 88, 94, 102, 120, 604, както и трамваи 10 и 15, което осигурява бързо и удобно придвижване както до центъра, така и до ключови бизнес зони.

Лозенец предлага разнообразие от жилища, от стари кооперации с впечатляваща архитектура, до модерни луксозни комплекси. Горен Лозенец се отличава с няколко дипломатически резиденции и престижни имоти, създавайки атмосфера на сигурност и висок стандарт на живот. 

Богато озеленените улици, просторните дворове и нискоетажните жилищни сгради в старата част на Лозенец го утвърждават като „зелената перла“ на София. В квартала се намират редица училища и детски градини, търговски обекти, както и Университетска болница „Лозенец". В близост са Южен парк, Paradise Center, болница Токуда, както и  разнообразие от търговски обекти, и ключови бизнес сгради.

Лозенец привлича предимно високо квалифицирани професионалисти, служители на международни компании, дипломати и семейства, които търсят удобна градска локация  и лесен достъп до бизнес и административни центрове. Районът е предпочитан както за дългосрочно живеене, така и с инвестиционни цели.

В комбинация с централната му локация, добре развита инфраструктура, лесен достъп до градски транспорт, осигуряващ бърза връзка с центъра, близостта до Южен парк, наличието на големи търговски центрове, лечебни и учебни заведения, както и престижният му исторически статут, нареждат Лозенец сред най-желаните райони в София за покупка на недвижим имот.

Независимо дали търсите уютно студио, просторен апартамент или къща, старо или ново строителство, обзаведени или необзаведени, обявите ни включват разнообразни имоти с функционално разпределение, които отговарят на различни бюджети и предпочитания. 

Нашите брокери недвижими имоти, специализирали в процеса на избор, договаряне и  осъществяване на сделки с имоти, ще ви съпътстват през целия процес - сравнение на оферти, провеждане на огледи и преговори, запознаване и изготвяне на юридическа документация за покупка на мечтания от вас дом.
 
Тук може да се запознаете и с местоположението на офисите на АДРЕС в София.