0888 11 22 00
Най-добрият сайт на агенция
за имоти според потребителите

Многостаен апартамент, продажба, София, кв. Овча купел 2

Код на имота: 650468

Многостаен апартамент, продажба, София

Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 1
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 2
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 3
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 4
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 5
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 6
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 7
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 8
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 9
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 10
Многостаен апартамент, София, Овча купел 2, 650468, Снимка 11
Намалена цена
Само от Адрес
5+ огледа
София, Овча купел 2
90 кв.м.
165 000
Многостаен апартамент
Купи само за /мес.
г.
1078 преглеждания
1833 €/кв.м.

Описание

Площ: 90 кв.м.

Тип Имот: Многостаен апартамент

Етаж: 1

Ниво на обзавеждане: Напълно обзаведен

Отопление: ТЕЦ

Уютен просторен апартамент, находящ се в близост до бул. Президент Линкълн. Състои се от четири отделни помещения, два санитарни възела, два балкона. Апартамента е с PVC дограма, стаите са на естествен паркет. 

Много добре поддържана панелна сграда, отлични общи части, чип достъп.

Отлично местоположение и комуникации, в близост до детска градина Сребърни звънчета и Детелина, спирки на градски транспорт, метростанция Горна Баня. Бърз излаз на Околовръстен път.

Имота се намира в близост до бул. Президент Линкълн, пазар Овча Купел, супермаркет 'Т Маркет'. Отстояние и простор между сградите, зелени пространства и градинки, огромен паркинг за живущите.

Обади се СЕГА и цитирай този код 650468.

10 купувача разглеждат този имот.

Локацията е приблизителна

Други имоти в тази локация

Транспорт

Проверете маршрут

Изпратете запитване

Кирилка Андонова

Кирилка Андонова

Консултант

Контакти

Форма за запитване

Подобни имоти

Пиши ни ново
Заяви оглед

За квартал Овча купел, София

Квартал Овча Купел е разположен в югозападната част на София и е сред най-големите жилищни райони на столицата. Застрояването му започва още през 1914 г., а днес е разделен на „Овча Купел 1“ и „Овча Купел 2“, с различна строителна история и жилищен фонд. 

Основните пътни артерии в квартала са булевардите „Овча купел“, „Президент Линкълн“, „Монтевидео“ и „Цар Борис III“, както и Околовръстният път, осигуряващи удобен автомобилен достъп както до централните части на София, така и до основните изходи на града.

 

Кварталът се обслужва от метролиния М3 с метростанции „Овча купел“, „Мизия/НБУ“, „Овча купел II“ и “Горна баня”, които осигуряват директна връзка с централните части на града. Кварталът е свързан с останалата част на София и чрез автобусни линии 11, 59, 60, 73, 102, 103, 107, 111, 260, както и трамвайна линия 11, 4 и 5. Развитието на жилищния фонд в района е съпроводено с модернизацията на уличната инфраструктура и подобряване на транспортната свързаност.

В района съжителстват както по-старо панелно и ЕПК строителство, така и нови жилищни проекти с модерна архитектура. Наличието на ново строителство в близост до метро станция, както и добрата транспортна свързаност, допринасят за засилен интерес към имоти в квартала, както за собствено ползване, така и с цел дългосрочни инвестиции.

 

Овча купел разполага с добре развита градска среда, включваща детски градини, училища, здравни заведения и търговски обекти. Сред учебните институции са 149 СУ „Иван Хаджийски“, както и Нов български университет. На територията на квартала функционират и няколко детски градини. Медицинските услуги в района се осигуряват от МБАЛ „Доверие“, Медицински център „Про Вита”, Болница за рехабилитация „Сердика", както и множество аптеки и специализирани кабинети, разположени по основните булеварди. В квартала се намират и няколко от големите търговски вериги, както и множество квартални магазини и заведения.

Жителите на квартала имат достъп до зелени пространства като парк „Овча купел“, а близостта до планина Витоша и Западен парк предоставя допълнителни възможности за отдих и спорт. Благодарение на комбинацията от достъпни цени, транспортна достъпност и активно строителство, кварталът се утвърждава като зона с висок потенциал за развитие. 

 

Независимо дали търсите уютно студио, просторен апартамент или къща, старо или ново строителство, обзаведени или необзаведени, обявите ни включват разнообразни имоти с функционално разпределение, които отговарят на различни бюджети и предпочитания. 

Нашите брокери недвижими имоти, специализирали в процеса на избор, договаряне и  осъществяване на сделки с имоти, ще ви съпътстват през целия процес - сравнение на оферти, провеждане на огледи и преговори, запознаване и изготвяне на юридическа документация за покупка на мечтания от вас дом.
 
Тук може да се запознаете и с местоположението на офисите на АДРЕС в София.