Площ: 270 кв.м.
Тип Имот: Многостаен апартамент
Етаж: 3
Ниво на обзавеждане: Напълно обзаведен
Отопление: Газ
Представяме ви просторен и луксозно завършен апартамент с три спални, три бани и 100 кв.м дневна, разположен на среден етаж в съвременна тухлена сграда. Апартаментът предлага впечатляваща панорамна гледка към планината и е в район, богат на зеленина и тишина, което осигурява приятно и спокойно обитаване.
Интериорът е създаден с внимание към всеки детайл, като са използвани висококачествени материали за завършване и оборудване. Просторната дневна е светла и уютна, идеална за семейни събирания или за релакс. Три спални помещения предлагат максимален комфорт и функционалност, а всяка от баните е модерно оборудвана с висококачествени фитинги и иновации.
Локацията на апартамента е изключително удобна, като същевременно предоставя възможност за бързо свързване с основни транспортни мрежи и всички необходими удобства, но с привлекателната тишина на природата и прекрасните гледки към планината.
Опция за покупка на троен гараж и подземно паркомясто на отделна цена.
Монолитна тухлена сграда с контролиран достъп и отлично поддържани общи части.
В близост до бул. Симеоновско шосе, ул. Могилата.
Локация***Площ***Цена***
Обади се СЕГА и цитирай този код 648524.
Оферта от партньор на Адрес
Купувачите вече разглеждат този имот.
Локацията е приблизителна